program Slim Express

Kompleksowy program  odchudzający SLIM EXPRESS 

 

bestsellerowy pogromca tłuszczu w 30 dni

 

W programie:

* 8 treningów personalnych (trening, zabieg i konsultacja podczas jednej wizyty)
* 8 zabiegów wyszczuplających
* 8 konsultacji dietetycznych, 4 analizy składu ciała
* 3 sesje psychodietetyczne (program motywacyjny)

Twój plan:

* dwie wizyty (ok.1.5h) w tygodniu w Vita Art, podczas których maksymalnie wyrzeźbisz problematyczne partie ciała (brzuch, uda, pośladki, ramiona) podczas 20 minutowego treningu personalnego metodą Express Body Workout.
Zaraz po nim  – odpoczywasz na zabiegu wyszczuplającym, dobranym do Twoich indywidualnych potrzeb (do wyboru mix metod: dermomasaż, presoterapia, lipoliza ultradźwiękowa, elektrostymulacja, maski, koncentraty, ampułki),
* 30 dni Diety Alpha przyspieszającej metabolizm; bez głodu i wyrzeczeń, jedząc same sezonowe pyszności.

 

Dieta

faza 1 Dieta Alpha – dieta na całe życie 
Cel:wyrównanie nawyków żywieniowych, odżywienie organizmu, regulacja metabolizmu i przywrócenie równowagi kwasowo – zasadowej.

faza 3 Turbo Spalanie 

Cel:intensywna redukcja tkanki tłuszczowej, podwyższenie poziomu termogenezy z jednoczesną suplementacją biologicznych substancji aktywnych blokujących odkładanie się tłuszczu w organizmie.
Dieta w programie dopasowana jest do indywidualnych potrzeb (np. wegetariańska, w przypadku chorób, alergii, zmian hormonalnych, antycellulitowa, budowa masy mięśniowej).

 

Trening personalny

Autorski program treningowy Express Body Workout to nowatorski projekt wyróżniający się maksymalną skutecznością w krótkim czasie. Program łączy w sobie elementy ćwiczeń siłowych z treningiem interwałowym; w efekcie podkręca metabolizm nawet na kilkanaście godzin, intensywnie redukuje tkankę tłuszczową i cellulit oraz świetnie modeluje sylwetkę.
W podstawowej wersji trening zakłada 20 – 30 minutową aktywność fizyczną 2 razy w tygodniu z wykorzystaniem odważnika kettlebell, hantli i gumy.

 

Zabiegi kosmetyczne

W czasie trwania programu Slim Express wykorzystujemy następujące metody wyszczuplania i redukcji cellulitu:
Dermomasaż – nadzwyczajne efekty wyszczuplania, ujędrnienia i redukcji cellulitu, Dermomasaż to bardzo efektywny zabieg drenażu limfatycznego połączonego z rozbijaniem głęboko położonej tkanki tłuszczowej i cellulitu.
Efekty: wyraźna redukcja cellulitu, ujędrnienie i wygładzenie skóry,  wymodelowanie sylwetki, eliminacja toksyn i redukcja obrzęków limfatycznych.
Presoterapia (drenaż limfatyczny) – doskonałe oczyszczenie organizmu
Presoterapia to zabieg głębokiego drenażu limfatycznego, pozwalający usunąć szkodliwe produkty przemiany materii i usprawnić krążenie krwi i limfy. To doskonały zabieg przy zatrzymaniu wody w organizmie oraz wzmacniający efekty terapii antycellulitowych i wyszczuplających. Zabieg presoterapii wykonywany przy pomocy włoskiego aparatu Air de Toxin – świetnie wpływa na skórę oraz podskórną tkankę łączną, pobudzając układ limfatyczny i zwiększając cyrkulację krwi i limfy.
Koc termiczny sauna na podczerwień IR
Koc termiczny Infrared to profesjonalne urządzenie wykorzystujące ciepło podczerwone, wspomagające wyszczuplanie, modelowanie sylwetki oraz wydalanie toksyn z organizmu.
Do zabiegów wykorzystywane są ampułki, koncentraty i maski  sprawdzonych, profesjonalnych firm.

 

Efekt:

* minimum 4-5 kg mniej, rozmiar w dół
* jędrne i wymodelowane ciało
* świetne samopoczucie

 

Cena:
1250 zł (można zapłacić w 2 ratach: 65% + 35%)

950 zł (bez zabiegów kosmetycznych)

Poniżej zobacz przykładowy wynik programu Slim Express.

wyniki slim express.jpg 3