Aktualne promocje

Promocje – październik 2018

Czas na kwas – jak co roku w październiku zaczynamy terapię odmładzania twarzy kwasami.  W tym sezonie trzy różne koktajle kwasów najlepszych marek, dodatkowo witamina C i retinol, które można łączyć w zależności od indywidualnych wymagań cery.
Idealnym uzupełnieniem terapii będzie program odmładzający Anti Age i głęboki peeling SPA z masażem na naturalnych olejkach o właściwościach wyszczuplających i ujędrniających.

Dla osób, które skorzystają z 3 promocji (kwasy + program odmładzający + peeling SPA) – dodatkowy zabieg z kwasami na twarz GRATIS.
Zabiegi są świetną propozycją na prezent dla bliskiej osoby.

TWARZ
Czas na kwas! Totalna Odnowa Twarzy
2 w 1: połączenie kwasów + zabieg z silnie stężoną witaminą C
* terapia odmładzająca 5 kwasami – preparat Mando Complex 40 – najlepszy, wielokrotnie nagradzany koktajl kwasów ekskluzywnej  marki Natinuel (kwas migdałowy, fitowy, laktobionowy, bosweliowy, liponowy, resweratrol).
* terapia oczyszczająco-wybielająca (kwasy: pirogronowy, mlekowy,azelainowy)
* terapia przeciwzmarszczkowo – liftingująca z kwasem glikolowym
* witamina C z kompleksem Revolu C White – silnie wybielający dla cery z przebarwieniami, plamami pigmentacyjnymi, potrądzikowymi, posłonecznymi; zabieg oparty na synergicznym działaniu witaminy C, kompleksów Sepicalm™VG, Whitening Cellular Complex, MELASLOW™, SEPIWHITE™HSH).
Na koniec maska algowa. Zabieg z peelingiem kawitacyjnym lub szafirowym.

Cena promocyjna: 125 zł  (polecany pakiet 3-6 zabiegów)
Pakiet 3 zabiegów  295 zł

DIETA
Program odmładzający Anti Age
Kompleksowy program przeciwstarzeniowy, obejmujący indywidualną dietę odmładzająco-przeciwzapalną, której uzupełnieniem są zabiegi na twarz i ciało.
Program jest skierowany do osób, które chcą poznać naturalne, efektywne metody zachowania zdrowia i urody bez leków, suplementów diety oraz osiągnięć medycyny estetycznej.
Efekt programu: zdrowie bez lekarstw, wzmocniona odporność, wyraźne odmłodzenie, szeroka wiedza na temat profilaktyki przeciwstarzeniowej, wskazówki dotyczące prostych i efektywnych sposobów dbania o swoje ciało w sposób naturalny i tani.
Cena promocyjna programu: 95 zł (konsultacja, analiza składu ciała; program redukcji lub przyrostu wagi w cenie programu).

CIAŁO
Peeling SPA z masażem
Cena promocyjna  95 zł, w pakiecie 3 zabiegów 89 zł / zabieg.