aktualne promocje

CZERWCOWE  PROMOCJE

Bikini Last Minute

kompleksowy program wyszczuplający przed urlopem
W programie: prosta i smaczna dieta, 3 zabiegi wyszczuplające na ciało, zabieg na twarz.
Efekt: redukcja 2-4 kg, wyszczuplone i ujędrnione ciało, nawilżona i zrewitalizowana twarz.
Cena promocyjna: 395 zł

 

 

Wyszczuplający zabieg na ciało RÉDUCTIVE

Theo Marvee

Linia zawiera innowacyjne składniki o udowodnionym działaniu wyszczuplającym, antycellulitowym i ujędrniającym. W połączeniu z intensywnym masażem daje znakomite, szybkie efekty.
Składniki aktywne:
Lipout – kompleks przeciwcellulitowy i wyszczuplający, otrzymywany z mikroalg. Zwiększa jędrność i elastyczność skóry, wygładza oraz zmniejsza obwód ciała. Posiada bardzo wysoką skuteczność i rewelacyjne wyniki badań, potwierdzające wielokierunkowe działanie. Innowacyjny mechanizm jest oparty na pobudzaniu procesu brunatnienia adipocytów oraz stymulowaniu termogenezy.
Provislim – połączenie naturalnych substancji aktywnych (fizetyna i frambinon), dające 24-godzinne działanie wyszczuplające. Ogranicza wchłanianie cukrów do komórek oraz syntezę tłuszczów, pobudza rozkład tróglicerydów (lipoliza bazowa i indukowana), hamuje dojrzewanie komórek tłuszczowych.
Kofeina – poprawia mikrokrążenie, a także redukuje objętość komórek tłuszczowych- adipocytów. Hamuje również proces lipogenezy, czyli powstania nowych komórek tłuszczowych, jednocześnie pobudzając proces lipolizy- rozpadu trójglicerydów w tkance.
Cena promocyjna: 120 zł (w pakiecie od 5 zabiegów 99 zł /zabieg)

Odmładzający zabieg na twarz CAVIARISTE

Theo Marvee

Zabieg o intensywnym działaniu przeciwzmarszczkowym, regenerującym i nawilżającym. Synergiczne połączenie właściwości ekstraktu z kawioru i ekstraktu z czarnej perły stworzyło kompleks, który skutecznie przeciwstawia się upływowi czasu sprawiając, że z dnia na dzień staniesz się coraz młodsza i piękniejsza.
Ekstrakt z perły – Niezwykle skuteczny ekstrakt przeciwzmarszczkowy zawierający około 20 aminokwasów łącznie z takimi, które odpowiedzialne są za uzdrawianie i odżywianie komórek. Połączenie aragonitu (krystaliczna forma węglanu wapnia) i konchioliny (białko) nazywa się Macicą Perłową (Nacre). Badania wykazały, że ekstrakt z macicy perłowej zawiera składniki mające znaczący wpływ na kondycję skóry: stymulują produkcję specyficznych czynników wzrostu, które aktywują funkcje skóry odpowiedzialne za przyspieszenie odnowy komórkowej. Skóra odzyskuje napięcie oraz elastyczność. Perła zawiera ponadto sole mineralne będące nieocenionym źródłem wapnia mającego właściwości remineralizujące i przywracające właściwy balans skóry.
Ekstrakt z kawioru – Przyspiesza formowanie włókien kolagenowych o 67% i jest bogaty w witaminy A, D, B1, B2, B6 oraz mikroelementy: kobalt, miedź, fosfor, krzem, cynk a także aminokwasy takie jak glicyna, lizyna, histydyna, arginina i aspargina. Składniki te intensyfikują procesy zachodzą wewnątrz komórek jednocześnie zwalniają procesy starzenia i nawilżają skórę. Ekstrakt z kawioru tworzy nawilżający film chroniący skórę przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak promieniowanie UV, klimat, odwodnienie i zanieczyszczenie. Ta ochrona wpływa na redukcję zmarszczek mimicznych poprawiając wygląd skóry.
Cena promocyjna: 99 zł (z mezoterapią bezigłową 125 zł)